Культиватор универсальний межрядочный (прицепное 1 точка)

Артикул варианта: КУ14
В наличии
10 635 грн
Купить в кредит
Доставка
Доставка
Гарантия
Гарантия
Полтава
Полтава
 • Описание

  Культиватор універсальний міжрядний (причіпне 1 точка) — Артикул: КУ14 (Полтава)
  Призначення універсального культиватора КУ14 – обробка міжрядь різних культур. Він оснащений одноточковим причіпним вузлом, що дозволяє агрегатувати його з мототракторами (оснащеними гідравлікою).

  У стандартній комплектації культиватор являє собою знаряддя, що складається з 5 секцій (візків), плоскорізів і рами з причіпним. Передбачає одночасну обробку чотирьох міжрядь.

  Рама культиватора виготовлена ​​з профільної труби перерізом 50 × 50 мм, товщина стінки складає 3 мм. Довжина – 2000 мм.

  Секції і причіпний пристрій кріпляться на раму за допомогою хомутів на болтовому з’єднанні. Положення візків і причіпного вузла на рамі можна відрегулювати згідно з вашими потребами.

  Секція культиватора має опорне колесо (покрите гумою), встановлену пружину (для копіювання рельєфу, кожна секція незалежна одна від одної) і хомути для кріплення плоскорізів. По центру передбачено два кріплення для встановлення плоскоріза зі стійкою 10 × 40 мм (ззаду) і 10 × 50 мм (спереду). По боках є кріплення для встановлення замків бокових плоскорізів. Ці плоскорізи виготовлені зі сталі марки 45, мають товщину 3 мм і комплектуються попарно (дзеркальні). Центральний плоскоріз має ширину обробки 180 мм.

  Причіпний пристрій має стандартне кріплення з передньою частиною зчіпки Zirka-61, стандартною для мототракторів, а також талреп для регулювання кута атаки. При необхідності використання однієї із секцій точно по центру можна з’єднати хомут кріплення талрепа (верх) із хомутом кріплення візка (низ).

  Перевагою даного культиватора є можливість встановлення будь-якого набору плоскорізів або культиваторів, в залежності від ваших завдань. Це забезпечить ширину обробки міжрядь в межах 220-450 мм.

  Стандартна комплектація:

  рама – 1 шт.;
  секція – 5 шт.;
  набір плоскорізів (центральний – 180 мм – 1 шт., бокові (дзеркальні) – 2 шт.) – 5 шт.;
  причіпний пристрій – 1 шт.
  Можливе також придбання секцій окремо або комплектація іншими наборами плоскорізів і культиваторів.

  Вага комплекту – 112 кг.

 • Характеристики
  Основные характеристики
  Ширина захвата
  Тип работы культиватора
  Тип стойки
  Количество рабочих лап

  Рабочая скорость
  Габариты

  Гарантия
  Вес
  Характеристики крепления к агрегату
  Оборудование для
  Тип подключения
  Производитель
Культиватор универсальний межрядочный (прицепное 1 точка)
Культиватор универсальний межрядочный (прицепное 1 точка)
Артикул: КУ14
В наличии
10 635 грн

Все результаты поиска