Сеялка точного высева 2х рядная эконом

Артикул варианта: СІ9
В наличии
4 965 грн
Купить в кредит
Доставка
Доставка
Гарантия
Гарантия
Полтава
Полтава
Доставка Новой Почтой по всей Украине
Доставка Новой Почтой по всей Украине
 • Описание

  Сівалка точного висіву 2х рядна економ — Артикул: СІ9 (Полтава)
  Дворядна сівалка точного висіву «економ» була отримана в результаті модернізації сівалки для бульбочок часнику. Модернізована сівалка дозволяє висівати не тільки повітряне насіння часнику, а й буряк, квасоля, кукурудзу, соняшник, горох, сою та інші культури з подібним за розміром насінням.

  Дану сівалку можна використовувати з мотоблоками від 6 к. с. або мототракторами як заводської збірки, так і зібраними за допомогою нашого кіт-набору.

  Як і у всіх сівалок виробництва «Крючков», висівний механізм сівалки точного висіву для мотоблока має привід від коліс-грунтозачепів. Крутний момент передається на приводний вал за допомогою ланцюгової передачі через систему зірочок. Приводний механізм такої сівалки оснащений муфтою відключення.

  Глибина загортання насіння регулюється зміною розташування сошника по висоті. Регулювання ширини міжрядь здійснюється шляхом переміщення бункера по рамі. Крок посадки в ряду варіюється завдяки зміні передаточного відношення на приводі сівалки і застосуванню змінних барабанів з різною кількістю отворів.

  При посіві глибина загортання насіння до 60 мм, а ширина міжрядь регулюється від 350 до 600 мм.

  На сівалку точного висіву для мотоблока встановлено два бункери, кожен обсягом 7,5 л. Також сівалка точного висіву комплектується двома наборами дозуючих барабанів, діаметр отворів в яких становить 10 і 12 мм. Барабан з діаметром комірки 12 мм має 3 отвори, а барабан з осередком 10 мм – 10 отворів. Перший барабан забезпечує крок висіву 300 і 400 мм, а другий – 40 і 50 мм.

  Також варто відзначити, що можлива доробка барабанів під індивідуальні потреби. Для переробки можна придбати барабани без отворів.

  Сівалка точного висіву для мотоблока має можливість установки спеціальних ножів-виштовхувачів.

  Дворядна сівалка точного висіву «економ» розроблена спеціально для бюджетного вирішення потреб фермерів при невеликих обсягах посівів і може бути використана для досить широкого асортименту культур. Ще одним плюсом є можливість застосування як з повітряними або водяними мотоблоками, так і з мототракторами.

 • Характеристики
  Основные характеристики
  Количество рядов

  Ширина заделки семян, мм
  Ширина междурядий
  Глубина посадки
  Гарантия
  Вес
  Габариты
  Характеристики крепления к агрегату
  Оборудование для
  Тип подключения
  Производитель
 • Отзывы (0)
  Оставьте отзыв первым.
  Написать отзыв
  Ваш отзыв
  Ваша оценка
  Имя
  Email
Сеялка точного высева 2х рядная эконом
Сеялка точного высева 2х рядная эконом
Артикул: СІ9
В наличии
4 965 грн
Сеялка точного высева 2х рядная эконом
Сеялка точного высева 2х рядная эконом
Артикул: СІ9
В наличии
4 965 грн
сравнить
Купить в кредит

Все результаты поиска