Кількість
|
Вартість
|
||
|
Дизельні мотоблоки – переваги та критерії вибору
Таке обладнання, дизельні мотоблоки, широко використовується в різних сферах сільського господарства. Ця маневрена машина здатна рухатися як вперед, так і назад, і обробляти будь-який вид ґрунту. Завдяки оснащенню різними насадками техніка багатоцільова і дозволяє виконувати широкий спектр завдань з обробки землі, догляду за присадибною територією та ін. Плюс до всього на українському ринку представлений великий вибір додаткового обладнання, яке адаптоване під цю техніку.
Дизельні мотоблоки – основні види
Перегляньте каталог інтернет-магазину «vse-motobloki» - на нашому сайті для продажу представлені найбільш популярні моделі продуктивної техніки цього типу. Асортимент продукції відомих виробників налічує близько 50 моделей багатоцільового, високоякісного обладнання. Дізнатися, скільки коштує техніка, можна безпосередньо на нашому сайті. Хоча можете бути впевнені, що ціна мотоблоків, що працюють на дизелі, є однією з переваг обладнання такого типу. Крім того, завдяки невисокій вартості пального, техніка економічна в експлуатації. Різновиди мотоблоків:
- Сверхлегкі моделі – вага не перевищує 20 кг, а потужність складає 3 к.с. Зазвичай обладнання використовують для роботи на дачних ділянках. Такими машинами легко управляти, оскільки вони мають невелику вагу і розмір. Техніку легко транспортувати і зберігати. Діапазон ширини захвату землі для сверхлегких мотоблоків коливається від 25 до 30 см, а глибина складає 8 см. Маючи в господарстві такого помічника, можна без особливих зусиль обробити грядки, клумби, розпушити ґрунт у важкодоступних місцях.
- Потужність легких мотоблоків складає 2,5-4,5 к.с., а вага не перевищує 40 кг. Така машина здатна скопати землю на глибину від 15 до 18 см, при цьому ширина захвату оброблюваного ґрунту складає від 50 до 90 см. Більшість таких агрегатів оснащені чотиритактним двигуном, що є запорукою більшого відсотка КПД.
- Для середніх по вазі агрегатів характерна потужність 7 к.с. при масі 60-100 кг. Цей тип моделей, як правило, оснащений трансмісією з однією задньою і двома передніми швидкостями. Переваги агрегатів – багатофункціональність і універсальність. До такої техніки можна підібрати додаткове обладнання, щоб мати можливість використовувати її для найрізніших цілей.
- Важкі мотоблоки – це професійні машини, які використовують в роботі комунальні служби і фермерські господарства. Їх вага складає 100 і більше кг, а потужність може досягати 16 к.с.
Обирайте найбільш підходящу за характеристиками модель на нашому сайті.
Основні правила експлуатації мотоблоків
Перше, що необхідно зробити, перш ніж запустити мотоблок – перевірити рівень масла. В іншому випадку можна вивести машину з ладу навіть не почавши роботу. Далі рекомендується ретельно перевірити стан тросів зчеплення, реверсу, газу, а також всі з'єднання, закріпити кермо і транспортувальне колесо. Проведіть запуск агрегату, використовуючи інструкцію. Дизельні мотоблоки – надійні помічники в господарстві. Щоб техніка працювала без збоїв, дотримуйтесь наступних правил:
- Перевіряйте рівень масла перед кожним запуском.
- На початку сезону, навесні, обов'язково міняйте масло.
- Не допускайте перегріву двигуна, для цього робіть перерви в роботі.
- Контролюйте кількість змащення редуктора.
- Періодично очищайте повітряний фільтр.
На сайті інтернет-магазину «vse-motobloki» ви можете купити дизельний мотоблок за найдемократичнішою ціною. Вартість кожного агрегату безпосередньо залежить від його потужності та обсягу двигуна. Термін служби визначає два основні показники: потужність редуктора і частота експлуатації. У комплекті до мотоблока додається гарантійний талон строком на 1 рік із заводською печаткою.
Часті питання про дизельні мотоблоки в Україні
✅ Як вибрати дизельний мотоблок?
- Вам потрібен мотоблок з повітряним охолодженням чи водяним?
- На скільки кінських сил ви хочете мотоблок?
- Чи вистачає у вас бюджету, щоб ваш мотоблок був укомплектований електростартером для легкого запуску?
✅ ТОП-5 найбільш популярних дизельних мотоблоків?
- Кентавр 1080Д (8 к.с.)
- Форте МД-121E (12 к.с.)
- Кентавр 2060Д (6 к.с.)
- ДТЗ 510ДН (10 к.с.)
- Зубр Q79 (10 к.с.)
✅ Скільки вам обійдеться доставка мотоблока?
✅ Як купити мотоблок через інтернет?
- Залиште замовлення на сайті або зателефонуйте нам.
- Ми допоможемо підібрати для Вас мотоблок.
- Збираємо і відправляємо мотоблок через Нову Пошту, прямо до Вас додому або на найближче відділення пошти.
- Ви перевіряєте мотоблок при отриманні і віддаєте гроші кур'єру, коли товар вже у Вас в руках.